DEN MĚSTA NÝŘANY
img

24.6.2017 – Den města Nýřany. Tradičně jsme se účastnili této prestižní akce. Vzhledem k dlouhotrvajícímu suchu a vysokým teplotám jsme upustili v letošním roce od soutěží pro děti. Připravili jsme vodní mlhové clony pro osvěžení veřejnosti. Pro radost dětem jsme každou hodinu vytvořili velkou hromadu lehké pěny. Pěna měla všeobecný úspěch nejen u dětí ale i u dospělých. Dále bylo možné shlédnutí statické ukázky mobilní požární techniky.

DEN IZS
img

23.6.2017 – Náš sbor se v letošním roce účastnil Dne s IZS v prostoru Letiště Plzeň – Líně. Mimo ukázky techniky jsme pro veřejnost připravili ukázky hašení lehkou pěnou.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PS HZS NÝŘANY
img

1.6. 2017 – Den otevřených dveří na požární stanici. Akce byla hojně navštívena. Dopoledne na požární stanici zavítaly školky a základní škola. Odpoledne nás pak navštívila široká veřejnost.

DEN DĚTÍ
img

28. 5. 2017 – Ve spolupráci s vedením Kulturního domu v Nýřanech jsme pro nejmenší děti z našeho města připravili v rámci Dne dětí několik dovednostních disciplín. Za splněné disciplíny jsme dětem rozdávali propagační materiály a hasičské omalovánky.

BRANNÝ DEN V ZŠ NÝŘANY
img

18. 5. 2017 – Náš sbor spolu s vedením Základní školy v Nýřanech, každoročně připravuje pro žáky obou stupňů, Branný den. Ten byl letos zahájen nácvikem evakuace školy. Po té na školním hřišti probíhaly ukázky zásahové techniky. Děti si mohli například vyzkoušet hydraulické vyprošťovací zařízení, nebo stříkání vody na cíl.

BĚH MĚSTA NÝŘANY
img

13.5.2017 – Běh města Nýřany – jako každý rok, i letos jsme se spolupodíleli na zajištění této prestižní sportovní akce. Mimo jiné jsme zajišťovali bezpečnost běžecké trati a některé z členek našeho sboru vypomáhali při administrativě ve štábu atletických závodů.

[1] 2 > >>